SQL Day 2017!

Wielkimi krokami zbliża się ultra ważne wydarzenie dla całej społeczności Microsoft Data Platform, której organizatorem jest Polish SQL Server User Group, której jestem członkiem. Co roku w okolicach połowy maja we Wrocławiu odbywa się SQL Day, czyli największe w Polsce wydarzenie dotyczące Microsoft SQL Server i technologii Microsoftu pośrednio lub bezpośrednio związane z SQL Server. W tym roku konferencja zapowiada się wyjątkowo ponieważ przewidziano aż 6 ścieżek tematycznych:

 • Administracja platformą danych
 • Tworzenie rozwiązań platformy danych
 • Tworzenie rozwiązań Business Intelligence
 • Zaawansowana analityka, analiza danych w chmurze, Big Data Analytics i wizualizacja danych
 • Wykorzystanie rozwiązań platformy danych i analityki w biznesie
 • Ścieżka naukowa – Applied Data Science 2017

W kontekście zbliżającego się releasu SQL Server 2017 tym bardziej warto będzie posłuchać o nowościach. W tym roku pierwszy raz będę miał okazję wesprzeć organizacyjnie SQL Day, z czego cieszę się niezmiernie.

Setki specjalistów, zaprzyjaźnieni deweloperzy i administratorzy z całej Polski i nie tylko… Ta konferencja stanowi nie tylko solidną dawkę wiedzy i  praktycznych demonstracji, ale przede wszystkim pozwala na poznanie ludzi zakręconych na punkcie danych, na których pomoc zawsze można liczyć! 🙂

2 Comments Add yours

 1. Małgorzata F. napisał(a):

  Nie mogę się doczekać, na pewno będzie duża dawka wiedzy :-)) i wyjątkowa atmosfera!

 2. Gość napisał(a):

  A czy hobbysta-amator coś zrozumie z rzeczy tam prezentowanych, czy poziom SQLDay jest za wysoki dla niego, i adresowany przede wszystkim do profesjonalistów? Stawiam na to drugie, nie pomyliłem się, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *